רמי מרטין מציג מהדורה חדשה לכבוד פסטיבל קאן

 

רמי מרטן משיק את XO CANNES 2017

לרגל חגיגות 70 שנה לפסטיבל קאן, בית רמי מרטן, נותן החסות הרשמי של הפסטיבל מזה 14 שנים ברציפות, משיק מהדורת XO מוגבלת ואקסקלוסיבית. המהדורה היוקרתית, חושפת את האלגנטיות, הזוהר והמסתורין המזוהים עם אמנויות הקולנוע ועם בית רמי מרטן.

כמיטב המסורת, המהדורה מעוצבת בטקסטורה זוהרת של אבק כוכבים ובגווני שחור וזהב, המשקפים את הצללים והאורות של טקס פרסי הקולנוע היוקרתי, ובקבוק XO נגלה מתוכו במלוא הדרו ככוכב קולנוע מוכשר.

הבקבוק, אשר משלב ציפוי שחור מבריק המזכיר סרט סליל קולנועי ופקק בהשראת כתר מלכותי, יושב על גבי כס מלכות זהוב. המארז החגיגי עוצב בהשראת מודעה לקידום סרט הוליוודי חדש, אך במקום שמות השחקנים שמככבים בו, מצוינים שמות המאסטר סלר של רמי מרטן, שייצרו את המוצר הייחודי.

רמי מרטין XOבקבוק אחד מספיק כדי לחדש את הפרשנות של קוניאק EXTRA OLD, המדגיש את הסטנדרטים החדשים של מצוינות. רמי מרטן XO מאיר את החיך בנדיבותו באמצעות פיצוץ של תווים מעודנים. ההרמוניה העזה של הגוון הענברי מעידה על טעם קורן, רכות יוצאת דופן ויופי מתוחכם. ניחוחותיו של פרחים לבנים, ביטוי של שזיפים, תאנים ותפוזים מסוכרים מתכתבים עם תווים של קינמון ואגוזי לוז טריים. השפע הנכבד, המרקם הבלתי נמנע, והאותנטיות החמה הופכים את רמי מרטן XO להרבה יותר מאשר קוניאק.

רמי מרטן XO 700 מ"ל באריזה חגיגית, מחיר- 1200 ₪